سوالات متداول

در هلدینگ دانش بنیان ذوق چه خبره؟

هلدینگ دانش بنیان ذوق از چندین شرکت و استارت آپ فعال در زمینه های مختلف تشکیل شده که هدف اصلی خودشو روی راه اندازی و توسعه کسب و کارها و استارت آپ ها گذاشته. به این صورت که اگر شخصی ایده ای داره ، با مراجعه به هلدینگ میتونه ایده خودشو تبدیل به یک کسب و کار کنه. یا اگر صاحب یک کسب و کار و استارتاپ هست ، میتونه با کمک مشاوران ما کسب و کار خودشو گسترش بده. هلدینگ ذوق از ایده های نو برای راه اندازی استارت آپ و یا کسب و کار حمایت میکنه. هرکسی که ایده ای داره میتونه در قالب طرح رویش ایده شو پیاده سازی کنه ، تا در صورت داشتن شرایط لازم ، از حمایت مشاوران و منخصصان هلدینگ در گسترش ایده بهره‌مند بشه.

هلدینگ دانش بنیان در چه زمینه هایی فعالیت میکنه؟

هلدینگ دانش بنیان ذوق در زمینه مشاوره و راه اندازی کسب و کار و استارت آپ ، خدمات برندسازی و دیجیتال مارکتینگ ، برنامه نویسی و نرم افزار ، خدمات دامنه  و میزبانی وب و طراحی سایت، طراحی و ساخت و تولید قطعات مکانیکی ، هوشمندسازی منازل و برق و الکترونیک ، آموزش زبان انگلیسی با متد جدید ، خدمات کشاورزی و کویر با شیوه های نوین.

شرایط پذیرش استارت آپ ها در هلدینگ دانش بنیان ذوق چیه؟

هلدینگ دانش بنیان ذوق هدف اصلی خودشو روی راه اندازی و توسعه کسب و کارها و استارت آپ ها گذاشته. به این صورت که اگر شخصی ایده ای داره ، با مراجعه به هلدینگ میتونه ایده خودشو تبدیل به یک کسب و کار کنه. یا اگر صاحب یک کسب و کار و استارتاپ هست ، میتونه با کمک مشاوران ما کسب و کار خودشو گسترش بده. هلدینگ ذوق از ایده های نو برای راه اندازی استارت آپ و یا کسب و کار حمایت میکنه. هرکسی که ایده ای داره میتونه در قالب طرح رویش ایده شو پیاده سازی کنه ، تا در صورت داشتن شرایط لازم ، از حمایت مشاوران و منخصصان هلدینگ در گسترش ایده بهره‌مند بشه.

خدمات هلدینگ دانش بنیان ذوق شامل چه کسایی میشه؟

تمامی خدمات ارائه شده از طرف این مجموعه به علاقه مندان در کلیه حوزه های فعالیتی این مجموعه‌ست. هر شخصی با هر سن و شرایطی میتونه به هلدینگ ذوق مراجعه کنه و از خدمات مجموعه بهره‌مند بشه. این مجموعه به طور ویژه از نوجوانانی که به راه اندازی کسب و کار و یا استارت آپ علاقه مند هستند  و یا بدنبال یادگیری علوم روز دنیا هستند حمایت میکنه. این مجموعه دوره های ویژه ای مخصوص کودکان، دانش آموزان و دانشجویان ، و صاحبین مشاغل تدارک دیده.

دوره های آموزشی در هلدینگ به چه صورت برگزار میشه؟

تمامی دوره های آموزشی در زمینه های برق و الکترونیک ، زبان انگلیسی ، مهندسی مکانیک ، برنامه نویسی و it  ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، سئو و … بصورت حضوری و آنلاین برگزار میشه. علاقه مندان به شرکت در دوره های میتونن از طریق فرم تماس و یا فرم ثبت نام در دوره ها نسبت به ثبت نام اقدام کنن.