اخبار هلدینگ ذوق

افتتاح سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند تهران بزرگ

مدرسه استارت آپی ذوق-هلدینگ دانش بنیان ذوق

 افتتاح سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در منطقه ۱۰

روابط عمومی هلدینگ ذوق خبر داد:سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند ، روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در منطقه ۱۰ تهران افتتاح خواهد شد.

محمد مهدی ذوالفقاری ,مدیر عامل هلدینگ  دانش بنیان ذوق، با اعلام این خبر گفت: با همکاری سازمان فاوای شهرداری تهران و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ و شتاب دهنده «ذوق» ,سومین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند ,افتتاح می‌شود.

به گفته او، این مراکز با هدف توسعه اهداف برنامه «تهران هوشمند» و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نوپا و گروه‌های استارتاپی فعال در حوزه خدمات شهروندی و شهر هوشمند و در جهت استفاده از ظرفیت‌های این بخش از زیست بوم نوآوری برای رفع معضلات شهری به بهره برداری رسیده‌اند.

محمد مهدی ذوالفقاری در توضیح ویژگی‌های این مرکز گفت: مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند منطقه ۱۰ در فضایی به وسعت تقریبی ۳۰۰ متر مربع، دارای امکاناتی از جمله اتاق کار ویژه شرکت‌ها، میز کار برای فعالیت‌های اشتراکی فضای کاری و اموزش های رایگان  ویژه استارتاپ‌ ها است.

طرح رویش

طرح رویش ,شاخص ترین مدل ابداعی برای حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارتاپ میباشد که در این طرح افراد استعدادیابی شده و بعد از مرحله استعدادیابی مرحله ایده پردازی ,اموزش و در اختیار گذاشتن زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری به آن تا مرحله خلق محصول اولیه است.

مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند

و یکی از ویژگی های این مجموعه باشگاه کارافرینان میباشد. در این باشگاه ,استارتاپ ها ,شرکت ها و مجموعه های نوآور ملزم می شوند تا تعداد افراد مشخصی را ,استخدام نموده با هدف کمک به کارافرینی.

یکی از پشتوانه های عالی این مجموعه 140 عنوان کتاب در زمینه های علوم روز و بخصوص کسب و کار و استارتاپ می باشد.

در پایان از تمامی استارتاپ ها ,شرکت های دانش بنیان ,شرکت های فن اور ,شرکت های نوپا دعوت می شود تا برای استفاده از خدمات یا محلی برای ارائه محصولات خود ,به مجموعه مدرسه استارتاپی واقع در بریانک خیابان شهید عرب,خیابان شهید پهلوانی , جنب پارک 22 بهمن ,مدرسه استارتاپی ذوق, مراجعه یا با شماره تلفن: 09198331200 تماس حاصل فرمایند.

نوشته های مرتبط